شروع گفتگوبا مشاورین در تلگرام@videoprim_khalili
2

دانلود رایگان EDIUS 9_DVDMenuStyle

دانلود رایگان EDIUS 9_DVDMenuStyle

این افزونه برای ادیوس۹ میباشد با نصب این افزونه روی سیستم خود شما قادر خواهید بود که منوهای حرفه ای DVDوBLU-RAYبسازید.با چند کلیک حرفه ای ترین منوهای خود را بسازید.

این نرم افزار دارای امکانات جدید،پشتیبانی از سایزهای۴K ،۲K و سایر سایزهای آذاد به همراه پشتیبانی از فایلهای RED،ویرایش ویدئوهای ۳بعدی و ذخیره در فرمت هایAVCHDمی باشد. برای تعامل هر چه بیشتر بین ادیوس و نرم افزارهای دیگرا از کانال آلفای پیشرفته پشتیبانی میکند. edius pro 9دارای قابلیت های جدید و ویژه می باشد که هر کدام امکانات بیشتر و انعتاف بیشتری را به نرم افزار اضافه کرده اند. تایم لاین باز این نرم افزار از فرمت دوربین های redو همچنین xdcamهای sonyکاملا پشتیبانی میکندو دیگر محدودیتی برای ویرایش فرمت ها از دوربین های مختلف نداشته باشد.با داشتن ادیوس سریع ، به سرعت و بصورت حرفه ای خروجی های کار های خود را گرفته و با استاندارد های که در کدک های این نرم افزار وجود دارد به راحتی میتونین در سیستم های خانگی پخش کنین.

 

EDIUS 9_DVDMenuStyle EDIUS 9_DVDMenuStyle

 EDIUS PRO

گردش کار HDR ،مخلوط کردن SDRوHDRدر یک جدول زمانی،خروجی HDRبرای تلویزیون های LCD،مدیریت رسانها Mync ،mync و اپلود در یوتیوب،  EDIUS 9 از طیف گسترده ای از فضاهای رنگی از جمله BT.2020 و BT.2100 پشتیبانی می کند،خروجی H.264 با ۱۰bit و ۴: ۲: ۲،EDIUS pro 9 دارای خروجی h265/avc،پشتیبانی DNGدوربین Canon C200،شتاب عمومی EDIUS از طریق راه اندازی سریع تر و پردازش سریع،بهبود رابط کاربری،ابزار حذف لرزش دوربین داخلی،پشتیبانی از فرمتهای RAW،کانال الفای پیشرفته،ذخیره ی مستقیم روی دیسک های DVD،BLURAY،ویرایش همزمان و تبدیل رزولوشن های مختلف به یکدیگر،جستجوی هوشنمد،Layouter حرفه ای،ویرایش فیلمهای ۳بعدی بصورت حرفه ای،پشتیبانی از کدک های QuickTime HQ / HQX،Multicam حرفه ای،بهبود کار با فایلهای افلاین.EDIUS 9_DVDMenuStyle برای ادیوس ورژن ۹ میباشد برای درج حرفه ای ترین کاورها و قالب های ویدیویی،کاملا رایگان دانلود کنین.

دیدگاه کاربران

افزودن دیدگاه

ارسال دیدگاه